niedziela, 29 stycznia 2012

Essie Navigate Her collection - swatches.
Navigate Her to bardzo wesołe i żywe kolory, które równie dobrze pasowałyby do kolekcji letniej. Zeszłoroczna wiosna Essie przy tej kolekcji wymięka.

A Crewed Interest:A Crewed Interest to kremowy, brzoskwiniowy jogurt. Aplikacja tego koloru wymaga precyzji - wtdy wystarczą dwie warstwy. Jeśli postaramy się trochę mniej to trzeba dołożyć jeszcze trzecią. Błyszczy ładnie nawet bez topa.

To Buy Or Not To Buy:Blady fiolet z drobnymi glass flecks, które na paznokciach są niewidoczne. Maluje się nim przyjemnie ale podobnie jak A Crewed Interest wymaga precyzji.

Navigate Her:Mój ulubiony :D Groszkowa, kremowa zieleń. Bardzo wiosenna, kojarzy mi się ze świeżym bobem. Pięknie błyszczy.

Ole Caliente:Koralowa, szklista czerwień. Piękny kolor, niebanalny i przyciągający wzrok.

Orange, It's Obvious!:Ten pomarańcz jest cudny. To coś pomiędzy normalnym kolorem a neonem. Kremowy, szklisty, wesoły. Piękny.

Tour De Finance:Fuksja z shimmerem. Ładny kolor ale już mam kilka podobnych (chociażby Super Bossa Nova z kolekcji Summer 2011 czy Jamaica Me Crazy z Dive Bar - może to nie są klony ale wszystkie te kolory są w tym samym typie).