niedziela, 5 lutego 2012

Back To Boho - Color Club Fall 2011 collection.

Back To Boho to propozycja Color Club na jesień 2011. Wzięłam dla siebie cztery kolory - wszystkie trafione w dziesiątkę. Zwłaszcza Shabby Drab, którym maluję paznokcie przynajmniej raz w tygodniu :DRed-ical Gypsy:Klasyczna, kremowa ciemna czerwień. Na dłoniach wygląda bardzo elegancko. Jeśli szukacie kobiecej czerwieni, która będzie do wszystkiego pasować to Red-ical Gypsy będzie dobrym wyborem.

New Bohemian:Kolor z gamy zielonkawych błękitów w typie Tiffany blue. Uroczy. No i wymaga precyzji nakładania - lubi smużyć i rozprowadzony byle jak wygląda okropnie.

Rad Nomad:Szary fiolet? Fioletowa szarość? Coś w ten deseń. Podobny do innego lakieru Color Club - Ash Brown. Różnica między nimi jest minimalna. Także Essie ma w swojej ofercie coś do Rad Nomad podobnego - Smokin' Hot. Fajna alternatywa dla typowych, ciemnych kolorów - bo ten jest ciemny ale nieprzytłaczający.

Shabby Drab:Shabby Drab to brudna lawenda z nutką błękitu. Coś cudownego. Tak ten kolor pokochałam, że nie wyobrażam sobie nie mieć go na paznokciach przynajmniej raz w tygodniu. Mój egzemplarz jest gęsty, maluje się nim ciężkawo i trzeba być dokładnym. Ale warto, bo jest śliczny.